Dovoz materiálov

Dovoz materiálov

Výstavba priemyselných, či komerčných stavieb je bez akýchkoľvek pochybností zložitý proces. To isté sa však dá povedať aj o stavbe rodinného domu. Výber vhodného pozemku, projektová dokumentácia, územné konanie pre vydanie územného rozhodnutia a stavebného povolenia, spracovanie rozpočtových nákladov a harmonogramu výstavby, zmluva o dielo medzi stavebníkom a zhotoviteľom, sú iba malou ukážkou toho, čo budete musieť zvládnuť alebo zariadiť.

Nenecháme vás v tom samých

To samozrejme ešte nie je ani zďaleka všetko a prv, ako sa k slovu dostanú murári, tesári a ostatné povolania, bude potrebné doviezť na stavbu všetok stavebný materiál. No a že ho nebude práve málo, tak to vám určite nemusíme pripomínať. Starostí teda môžete mať plnú hlavu a pretože z vlastnej praxe veľmi dobre vieme, aká je vo všeobecnosti výstavba náročná, ponúkame vám naše služby pri dovoze materiálov.

Šetrite čas i peňaženku

Obrazne povedané, objednaním našich služieb zabijete viaceré muchy jednou ranou. Natvrdo a bez kompromisov alebo akýchkoľvek ústupkov. Odbremeníte sa od zháňania rôznych typov dopravných prostriedkov, ušetríte kopec času, peniaze a v konečnom dôsledku tiež nervy. K dispozícii máme nielen nákladné vozidlá s nosnosťou 10 ton. V prípade potreby sú na prepravu menších objemov stavebných materiálov použité ekonomickejšie vozidlá s nosnosťou 5 ton alebo hoci aj 1,5 tony. S nami môžete jednoducho iba získať. Neveríte? Presvedčte sa sami. V prípade záujmu vám dokážeme zabezpečiť:

 
  • Dovoz sypkých materiálov, ako sú piesok, štrky, makadam, drvený betón, ale aj hlina, či posypová soľ, priamo na stavbu.
  • Dovoz materiálov uložených na paletách. Problémom nebudú tehly, ytong, debniace tvárnice, ale ani drevo, obklady, dlažby a ďalšie mnohé materiály.
  • Môžeme vám zabezpečiť vykládku materiálu, bez ohľadu na to, či vám dovezieme materiál nákladným autom s hydraulickou rukou alebo iným nákladným autom.
Potešiť dokáže tiež fakt, že vám sami dokážeme zabezpečiť stavebný materiál za rozumné ceny alebo vám dovezieme na stavenisko ten materiál, ktorý ste si zakúpili vy.

Ak vás naša ponuka zaujala, nečakajte a kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Radi vám vypracujeme cenovú ponuku ušitú presne na mieru. O naše služby sa môžete oprieť nielen v Bratislave, ale aj vtedy, ak bývate v širšom okolí.