Zemné a výkopové práce

Zemné a výkopové práce

Realizácia zemných a výkopových prác je v princípe úplne prvou stavebnou činnosťou s ktorou sa treba popasovať ešte pred samotným zahájením výstavby rodinného domu alebo hociktorého iného objektu a zároveň jednou z najdôležitejších.

Neopakujte chyby

Na Slovensku je trendom robiť veci svojpomocne a týka sa to aj zemných a výkopových prác. Mnohokrát si však ľudia v snahe ušetriť nejaké to euro navyše neuvedomujú, akých chýb sa môžu pri svojpomocnom vykonávaní týchto prác dopustiť. Výsledok? Spomalenie tempa prípadných prác môže byť niekedy to najmenšie zlo, z ktorého vás môže bolieť hlava. Horšie to je, ak si nesprávne vyhĺbené výkopy vyžiadajú podstatné navýšenie rozpočtu. Riešenie je pritom jednoduché. Stačí zveriť zemné a výkopové práce i samotné osadenie stavby do rúk odborníkov. 

My vieme ako na to

Skúsenosti a prax v odbore sú vyžadované takmer v každej profesii. Inak tomu nie je ani pri zemných a výkopových prácach. Buďte však bez obáv. Na trhu pôsobíme od roku 2002 a za ten čas sme spoznali všetky úskalia stavebných prác, vrátene tých zemných a výkopových. Dnes nás už nedokáže prekvapiť takmer nič a preto sme vám schopní ponúknuť tých najlepších odborníkov na precíznu realizáciu nasledovných výkonov:

 

 
  • Zabezpečíme terénnu úpravu pozemku a výkopové práce kolesovým bagrom a pásovým rýpadlom.
  • Postaráme sa nielen o základy, ale aj o výkop kanalizačných šácht, kanalizácie a iných inžinierskych sietí.
  • Pomôžeme vám s naložením, odvozom a uložením odpadu na skládku.
  • Za prijateľné ceny vám dovezieme stavebný materiál, vrátane všetkých sypkých materiálov.
  • Spoľahnúť sa môžete na nás aj pri demolačných prácach. Problémom nie sú ani ručné demolačné práce.

Bez profesionálnej techniky to nejde

Odborné vedomosti a manuálne zručnosti sú fajn, ale bez potrebnej techniky by to nebolo celkom ono. Pri zemných a výkopových prácach sme preto stavili na kvalitu a používame kolesový Traktorbager JCB 3CX SITEMASTER pásové rýpadlo YANMAR ViO38. No a ak niekde nemôžeme nasadiť našu techniku, nebojíme sa vyhrnúť si rukávy a urobiť potrebné zemné úpravy alebo výkopy ručne.

Kto sa veľa pýta, ten sa veľa dozvie

Chcete sa dozvedieť viac alebo vás zaujíma cena? Zavolajte nám na telefónne čísla 0905 400 705,  0907 705 762 alebo využite náš kontaktný formulár a pošlite nám správu. Cena za výkopové práce sa odvíja od celkových nákladov na materiál, dopravu, prácu a všetky režijné, či obstarávacie náklady. V prípade seriózneho záujmu požiadajte o cenovú ponuku. Naše cenové ponuky nič neskrývajú, sú korektné a úplne transparentné.