Požičovňa

Požičovňa

Každý domáci majster má doma možno po vzore (ne)šikovného Lászla z obľúbeného markizáckeho sitkomu Susedia súpravu základného náradia potrebného na drobné domáce práce a opravy. Kladivo, kombinačky, súprava skrutkovačov a kľúčov vrátane toho francúzskeho alebo akumulátorový skrutkovač, ktorý sa dá využiť napríklad pri montovaní nábytku sú klasickou ukážkou bežného náradia. Toto náradie nezaťaží váš rodinný rozpočet a pri dobrej kúpe a starostlivosti vám pokojne môže slúžiť niekoľko rokov.

Keď vám francuzák nebude stačiť

Pri stavebných, rekonštrukčných, či dokonca demolačných prácach však možno bude potrebné siahnuť po ručnom náradí alebo pracovnom stroji, ktorý si nebudete môcť dovoliť kúpiť iba tak. Dôvody sú prozaické. Takýto pracovný stroj stojí jednak oveľa viac financií alebo sa vám ho možno na jednorazovú stavebnú činnosť jednoducho neoplatí kupovať. Nech je to už akokoľvek, s nami bez potrebného náradia, či techniky neostanete. Stačí ak využijete služby našej požičovne.

Požičovňa je fajn   

U nás je zákazník vždy na prvom mieste a preto je maximálna spokojnosť klientov našim prvoradým cieľom. Záleží nám na budovaní dlhodobých vzťahov a preto sme do portfólia našich služieb zaradili aj požičovňu nových ručných pracovných strojov.

Za poplatok si tak budete môcť požičať práve taký ručný pracovný stroj, ktorý potrebujete pri stavebných alebo rekonštrukčných prácach.  Stroj si môžete požičať na niekoľko hodín, ale problémom nebude ani dlhodobý prenájom. Vďaka požičovni tak ušetríte nielen peniaze a čas, ale aj miesto v garáži, kde by ste museli náradie, či techniku skladovať v prípade kúpy stroja.

 
V rámci našich profesionálnych služieb však ideme ešte o niečo ďalej a našim klientom sme počas celej doby nájmu zapožičaných strojov kedykoľvek k dispozícii. V prípade, že máte o služby požičovne záujem, alebo ak vás zaujímajú aj iné naše služby, neváhajte a obráťte sa na nás. Osloviť nás môžete prostredníctvom kontaktného online formulára na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť priamo v našom sídle, kde sa vám budeme venovať osobne.